Eskıl Eczanesi logo
Eskıl Eczanesi logo

Eskıl Eczanesi

  • Aksaray - Eskil
  • 3824114848
  • MERKEZ MAH.SEHIT RECEP BOZDAG CAD.NO:6/F ESKIL AKSARAY
  • 28
(0)
Eskıl Eczanesi Aksaray ili Eskil ilçesinin eczanesidir. Nöbetçi Eskıl Eczanesine ait iletişim bilgilerinden herhangi birini seçerek ilgili nöbetçi eczaneye ulaşabilirsiniz.

Nöbetçi Eczane İle İlgili Deneyimini Paylaş

Eskıl Eczanesi Aksaray ili Eskil İlçesinde faaliyet gösteren ve eczacılar odasına bağlı bir eczanedir. Eskıl Eczanesi nöbetçi eczaneler nöbet listesine göre nöbet tarihi belirlenmektedir. Eskıl Eczanesi nöbet sırası geldiğinde mesai saatinin bitiminden hemen sonra başlayıp bir sonraki günün mesai saatinin başlamasına kadar sürer. Eskıl Eczanesi nöbetçi iken dilediğiniz saatlerde eczaneye ait telefon, adres veya harita bilgisi ile kolaylıkla ulaşabilirsiniz. Eskıl Eczanesinden hizmet aldıktan sonra eczaneyi yorumlayabilir ve hatta puanlayabilirsiniz. Eskıl Eczanesi ile ilgili herhangi bir istek/görüş/şikayet için bize iletişim sayfasından ulaşabilirsiniz 

23 Kasım 2021 Salı Aksaray Eskil Nöbetçi Eskıl Eczanesi

Bazı nöbetçi eczaneler, gece boyu nöbet tutmayabilir, bazıları da icap (mücbir) nöbeti tutuyor veya mücbir bir sebepten ötürü ilgili eczane nöbet başında bulunamayabilir. Bu sebepten dolayı lütfen nöbetçi eczaneye gitmeden önce telefon aracılığıyla iletişime geçip eczanenin açık olup olmadığını teyit etmenizi tavsiye eder, sağlıklı günler dileriz.

Eskıl Eczanesi ile ilgili sıkça sorulan sorular

Eskıl Eczanesi nöbeti, mesai saatinin bitiminden hemen sonra başlayıp bir sonraki günün (yarın) mesai saatinin başlamasına kadar devam eder.

Hayır, almaz! Eskıl Eczanesi ilaç temininde herhangi bir ek ücret talep etmez.

Eskıl Eczanesine ulaşmak çok kolay ve basittir. Eskıl Eczanesinin profiline geçip eczaneye ait telefon, adres veya harita bilgisine ulaşabilirsiniz.

Elbette. Eskıl Eczanesine ait telefon numarasından ulaşabilir ve detaylı bilgiyi alabilirsiniz.

Eskıl Eczanesine ait harita bilgisini almak için eczane profilindeki harita butonlarına tıklamanız yeterlidir. Bu sayede sizi yol tarifini almak için sistem yönlendirecektir.

Elbette. Hizmet sonrası Eskıl Eczanesine ait profilden eczaneyi yorumlayabilir ve hatta puanlayabilirsiniz.

Aksaray İlinin Diğer Nöbetçi Eczaneleri

İlginizi çekebileceğini düşündüğümüz Aksaray ilinin alternatif diğer nöbetçi eczanelerini listeledik. Dilediğiniz nöbetçi eczaneye tıklayıp detaylı inceleyebilirsiniz...

Toprak Eczanesi

Toprak Eczanesi Aksaray ili Gülağaç ilçesinin eczanesidir. Nöbetçi Toprak Eczanesine ait iletişim bilgilerinden herhangi birini seçerek ilgili nöbetçi eczaneye ulaşabilirsiniz.

Yeni Ağaören Eczanesi

Yeni Ağaören Eczanesi Aksaray ili Ağaçören ilçesinin eczanesidir. Nöbetçi Yeni Ağaören Eczanesine ait iletişim bilgilerinden herhangi birini seçerek ilgili nöbetçi eczaneye ulaşabilirsiniz.

Sıla Eczanesi

Sıla Eczanesi Aksaray ili Merkez ilçesinin eczanesidir. Nöbetçi Sıla Eczanesine ait iletişim bilgilerinden herhangi birini seçerek ilgili nöbetçi eczaneye ulaşabilirsiniz.

Üçler Eczanesi

Üçler Eczanesi Aksaray ili Merkez ilçesinin eczanesidir. Nöbetçi Üçler Eczanesine ait iletişim bilgilerinden herhangi birini seçerek ilgili nöbetçi eczaneye ulaşabilirsiniz.