Eyüp Sultan Eczanesi logo
Eyüp Sultan Eczanesi logo

Eyüp Sultan Eczanesi

  • Aksaray - Eskil
  • 03824114208
  • ESKİL DEVLET HASTANESİ KARŞISIMERKEZ MAHALLESİ MUHSİN YAZICIOĞLU CAD NO: 33
  • 30
(0)
Eyüp Sultan Eczanesi Aksaray ili Eskil ilçesinin eczanesidir. Nöbetçi Eyüp Sultan Eczanesine ait iletişim bilgilerinden herhangi birini seçerek ilgili nöbetçi eczaneye ulaşabilirsiniz.

Nöbetçi Eczane İle İlgili Deneyimini Paylaş

Eyüp Sultan Eczanesi Aksaray ili Eskil İlçesinde faaliyet gösteren ve eczacılar odasına bağlı bir eczanedir. Eyüp Sultan Eczanesi nöbetçi eczaneler nöbet listesine göre nöbet tarihi belirlenmektedir. Eyüp Sultan Eczanesi nöbet sırası geldiğinde mesai saatinin bitiminden hemen sonra başlayıp bir sonraki günün mesai saatinin başlamasına kadar sürer. Eyüp Sultan Eczanesi nöbetçi iken dilediğiniz saatlerde eczaneye ait telefon, adres veya harita bilgisi ile kolaylıkla ulaşabilirsiniz. Eyüp Sultan Eczanesinden hizmet aldıktan sonra eczaneyi yorumlayabilir ve hatta puanlayabilirsiniz. Eyüp Sultan Eczanesi ile ilgili herhangi bir istek/görüş/şikayet için bize iletişim sayfasından ulaşabilirsiniz 

26 Kasım 2021 Cuma Aksaray Eskil Nöbetçi Eyüp Sultan Eczanesi

Bazı nöbetçi eczaneler, gece boyu nöbet tutmayabilir, bazıları da icap (mücbir) nöbeti tutuyor veya mücbir bir sebepten ötürü ilgili eczane nöbet başında bulunamayabilir. Bu sebepten dolayı lütfen nöbetçi eczaneye gitmeden önce telefon aracılığıyla iletişime geçip eczanenin açık olup olmadığını teyit etmenizi tavsiye eder, sağlıklı günler dileriz.

Eyüp Sultan Eczanesi ile ilgili sıkça sorulan sorular

Eyüp Sultan Eczanesi nöbeti, mesai saatinin bitiminden hemen sonra başlayıp bir sonraki günün (yarın) mesai saatinin başlamasına kadar devam eder.

Hayır, almaz! Eyüp Sultan Eczanesi ilaç temininde herhangi bir ek ücret talep etmez.

Eyüp Sultan Eczanesine ulaşmak çok kolay ve basittir. Eyüp Sultan Eczanesinin profiline geçip eczaneye ait telefon, adres veya harita bilgisine ulaşabilirsiniz.

Elbette. Eyüp Sultan Eczanesine ait telefon numarasından ulaşabilir ve detaylı bilgiyi alabilirsiniz.

Eyüp Sultan Eczanesine ait harita bilgisini almak için eczane profilindeki harita butonlarına tıklamanız yeterlidir. Bu sayede sizi yol tarifini almak için sistem yönlendirecektir.

Elbette. Hizmet sonrası Eyüp Sultan Eczanesine ait profilden eczaneyi yorumlayabilir ve hatta puanlayabilirsiniz.

Aksaray İlinin Diğer Nöbetçi Eczaneleri

İlginizi çekebileceğini düşündüğümüz Aksaray ilinin alternatif diğer nöbetçi eczanelerini listeledik. Dilediğiniz nöbetçi eczaneye tıklayıp detaylı inceleyebilirsiniz...

Üçler Eczanesi

Üçler Eczanesi Aksaray ili Merkez ilçesinin eczanesidir. Nöbetçi Üçler Eczanesine ait iletişim bilgilerinden herhangi birini seçerek ilgili nöbetçi eczaneye ulaşabilirsiniz.

Hayat Eczanesi

Hayat Eczanesi Aksaray ili Ortaköy ilçesinin eczanesidir. Nöbetçi Hayat Eczanesine ait iletişim bilgilerinden herhangi birini seçerek ilgili nöbetçi eczaneye ulaşabilirsiniz.

Bızım Eczanesi

Bızım Eczanesi Aksaray ili Sultanhanı ilçesinin eczanesidir. Nöbetçi Bızım Eczanesine ait iletişim bilgilerinden herhangi birini seçerek ilgili nöbetçi eczaneye ulaşabilirsiniz.

Toprak Eczanesi

Toprak Eczanesi Aksaray ili Gülağaç ilçesinin eczanesidir. Nöbetçi Toprak Eczanesine ait iletişim bilgilerinden herhangi birini seçerek ilgili nöbetçi eczaneye ulaşabilirsiniz.