Dıdem Eczanesi logo
Dıdem Eczanesi logo

Dıdem Eczanesi

(0)
Dıdem Eczanesi Aksaray ili Merkez ilçesinin eczanesidir. Nöbetçi Dıdem Eczanesine ait iletişim bilgilerinden herhangi birini seçerek ilgili nöbetçi eczaneye ulaşabilirsiniz.

Nöbetçi Eczane İle İlgili Deneyimini Paylaş

Dıdem Eczanesi Aksaray ili Merkez İlçesinde faaliyet gösteren ve eczacılar odasına bağlı bir eczanedir. Dıdem Eczanesi nöbetçi eczaneler nöbet listesine göre nöbet tarihi belirlenmektedir. Dıdem Eczanesi nöbet sırası geldiğinde mesai saatinin bitiminden hemen sonra başlayıp bir sonraki günün mesai saatinin başlamasına kadar sürer. Dıdem Eczanesi nöbetçi iken dilediğiniz saatlerde eczaneye ait telefon, adres veya harita bilgisi ile kolaylıkla ulaşabilirsiniz. Dıdem Eczanesinden hizmet aldıktan sonra eczaneyi yorumlayabilir ve hatta puanlayabilirsiniz. Dıdem Eczanesi ile ilgili herhangi bir istek/görüş/şikayet için bize iletişim sayfasından ulaşabilirsiniz 

14 Ekim 2021 Perşembe Aksaray Merkez Nöbetçi Dıdem Eczanesi

Bazı nöbetçi eczaneler, gece boyu nöbet tutmayabilir, bazıları da icap (mücbir) nöbeti tutuyor veya mücbir bir sebepten ötürü ilgili eczane nöbet başında bulunamayabilir. Bu sebepten dolayı lütfen nöbetçi eczaneye gitmeden önce telefon aracılığıyla iletişime geçip eczanenin açık olup olmadığını teyit etmenizi tavsiye eder, sağlıklı günler dileriz.

Dıdem Eczanesi ile ilgili sıkça sorulan sorular

Dıdem Eczanesi nöbeti, mesai saatinin bitiminden hemen sonra başlayıp bir sonraki günün (yarın) mesai saatinin başlamasına kadar devam eder.

Hayır, almaz! Dıdem Eczanesi ilaç temininde herhangi bir ek ücret talep etmez.

Dıdem Eczanesine ulaşmak çok kolay ve basittir. Dıdem Eczanesinin profiline geçip eczaneye ait telefon, adres veya harita bilgisine ulaşabilirsiniz.

Elbette. Dıdem Eczanesine ait telefon numarasından ulaşabilir ve detaylı bilgiyi alabilirsiniz.

Dıdem Eczanesine ait harita bilgisini almak için eczane profilindeki harita butonlarına tıklamanız yeterlidir. Bu sayede sizi yol tarifini almak için sistem yönlendirecektir.

Elbette. Hizmet sonrası Dıdem Eczanesine ait profilden eczaneyi yorumlayabilir ve hatta puanlayabilirsiniz.

Aksaray İlinin Diğer Nöbetçi Eczaneleri

İlginizi çekebileceğini düşündüğümüz Aksaray ilinin alternatif diğer nöbetçi eczanelerini listeledik. Dilediğiniz nöbetçi eczaneye tıklayıp detaylı inceleyebilirsiniz...

Sıfa Eczanesi

Sıfa Eczanesi Aksaray ili Merkez ilçesinin eczanesidir. Nöbetçi Sıfa Eczanesine ait iletişim bilgilerinden herhangi birini seçerek ilgili nöbetçi eczaneye ulaşabilirsiniz.

Ahmet Kamil Eczanesi

Ahmet Kamil Eczanesi Aksaray ili Merkez ilçesinin eczanesidir. Nöbetçi Ahmet Kamil Eczanesine ait iletişim bilgilerinden herhangi birini seçerek ilgili nöbetçi eczaneye ulaşabilirsiniz.

Eskıl Eczanesi

Eskıl Eczanesi Aksaray ili Eskil ilçesinin eczanesidir. Nöbetçi Eskıl Eczanesine ait iletişim bilgilerinden herhangi birini seçerek ilgili nöbetçi eczaneye ulaşabilirsiniz.

Sıla Eczanesi

Sıla Eczanesi Aksaray ili Merkez ilçesinin eczanesidir. Nöbetçi Sıla Eczanesine ait iletişim bilgilerinden herhangi birini seçerek ilgili nöbetçi eczaneye ulaşabilirsiniz.