Gazi Eczanesi logo
Gazi Eczanesi logo

Gazi Eczanesi

(0)
Gazi Eczanesi Aksaray ili Merkez ilçesinin eczanesidir. Nöbetçi Gazi Eczanesine ait iletişim bilgilerinden herhangi birini seçerek ilgili nöbetçi eczaneye ulaşabilirsiniz.

Nöbetçi Eczane İle İlgili Deneyimini Paylaş

Gazi Eczanesi Aksaray ili Merkez İlçesinde faaliyet gösteren ve eczacılar odasına bağlı bir eczanedir. Gazi Eczanesi nöbetçi eczaneler nöbet listesine göre nöbet tarihi belirlenmektedir. Gazi Eczanesi nöbet sırası geldiğinde mesai saatinin bitiminden hemen sonra başlayıp bir sonraki günün mesai saatinin başlamasına kadar sürer. Gazi Eczanesi nöbetçi iken dilediğiniz saatlerde eczaneye ait telefon, adres veya harita bilgisi ile kolaylıkla ulaşabilirsiniz. Gazi Eczanesinden hizmet aldıktan sonra eczaneyi yorumlayabilir ve hatta puanlayabilirsiniz. Gazi Eczanesi ile ilgili herhangi bir istek/görüş/şikayet için bize iletişim sayfasından ulaşabilirsiniz 

15 Ekim 2021 Cuma Aksaray Merkez Nöbetçi Gazi Eczanesi

Bazı nöbetçi eczaneler, gece boyu nöbet tutmayabilir, bazıları da icap (mücbir) nöbeti tutuyor veya mücbir bir sebepten ötürü ilgili eczane nöbet başında bulunamayabilir. Bu sebepten dolayı lütfen nöbetçi eczaneye gitmeden önce telefon aracılığıyla iletişime geçip eczanenin açık olup olmadığını teyit etmenizi tavsiye eder, sağlıklı günler dileriz.

Gazi Eczanesi ile ilgili sıkça sorulan sorular

Gazi Eczanesi nöbeti, mesai saatinin bitiminden hemen sonra başlayıp bir sonraki günün (yarın) mesai saatinin başlamasına kadar devam eder.

Hayır, almaz! Gazi Eczanesi ilaç temininde herhangi bir ek ücret talep etmez.

Gazi Eczanesine ulaşmak çok kolay ve basittir. Gazi Eczanesinin profiline geçip eczaneye ait telefon, adres veya harita bilgisine ulaşabilirsiniz.

Elbette. Gazi Eczanesine ait telefon numarasından ulaşabilir ve detaylı bilgiyi alabilirsiniz.

Gazi Eczanesine ait harita bilgisini almak için eczane profilindeki harita butonlarına tıklamanız yeterlidir. Bu sayede sizi yol tarifini almak için sistem yönlendirecektir.

Elbette. Hizmet sonrası Gazi Eczanesine ait profilden eczaneyi yorumlayabilir ve hatta puanlayabilirsiniz.

Aksaray İlinin Diğer Nöbetçi Eczaneleri

İlginizi çekebileceğini düşündüğümüz Aksaray ilinin alternatif diğer nöbetçi eczanelerini listeledik. Dilediğiniz nöbetçi eczaneye tıklayıp detaylı inceleyebilirsiniz...

Sıla Eczanesi

Sıla Eczanesi Aksaray ili Merkez ilçesinin eczanesidir. Nöbetçi Sıla Eczanesine ait iletişim bilgilerinden herhangi birini seçerek ilgili nöbetçi eczaneye ulaşabilirsiniz.

Sıfa Eczanesi

Sıfa Eczanesi Aksaray ili Merkez ilçesinin eczanesidir. Nöbetçi Sıfa Eczanesine ait iletişim bilgilerinden herhangi birini seçerek ilgili nöbetçi eczaneye ulaşabilirsiniz.

Yeni Ağaören Eczanesi

Yeni Ağaören Eczanesi Aksaray ili Ağaçören ilçesinin eczanesidir. Nöbetçi Yeni Ağaören Eczanesine ait iletişim bilgilerinden herhangi birini seçerek ilgili nöbetçi eczaneye ulaşabilirsiniz.

Ahmet Kamil Eczanesi

Ahmet Kamil Eczanesi Aksaray ili Merkez ilçesinin eczanesidir. Nöbetçi Ahmet Kamil Eczanesine ait iletişim bilgilerinden herhangi birini seçerek ilgili nöbetçi eczaneye ulaşabilirsiniz.